Služby

Společnost GOLEM GROUP s.r.o. Vám nabízí poradenskou činnost v oblasti reklamy a propagace. Jsme komunikační agenturou třetího tisíciletí.

Vytvoříme pro Vás plán Vaší propagační strategie dle výrobního programu, regionu a rozboru Vaší klientely. Zhotovíme Vám ucelenou studii propagace. Dále vytvoříme projekt a plán propagace od grafického manuálu přes direct mail a odborné prezentační akce včetně rautů až po výstavní a veletržní akce.

Nabízíme grafickou přípravu a úpravu, komplexní zhotovení a zveřejnění Vaší firemní prezentace v novinách, katalozích, kalendářích, rozhlase či televizi i na stránkách internetu za velice solidní ceny.

Kalkulace na veškeré produkty jsme Vám ochotni zpracovat dle Vašeho konkrétního požadavku, což je spíše otázkou osobního jednání.

Věříme, že Vás naše nabídka osloví a že budete s našimi službami spokojeni.

Letáky, brožury, katalogy, kalendáře,  vizitky, novoročenky, pohlednice, knihy, ... Sazba, retuš, zlom, počítačová grafika, malování, návrh corporate identity, ... Tvorba www stránek, eshopů a on-line aplikací dle přání zákazníka, ... Direct mail ušitý na míru produktů a služeb,... Propisky, USB flash disky, hrníčky, klíčenky, sportovní doplňky, ... Zajištění veletrhů, mediálních kampaní rozhlas TV, internet, deníky ...

 

Reference

Design & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 1996 - 2018 GOLEM GROUP